• Zabawy kreatywne

Mozaiki, przeplatanki, zestawy “Zrób to sam”, akcesoria do odgrywania ról, wycinanki, wyklejanki, kostiumy... Zabawki kreatywne dla dzieci mogą mieć wiele postaci, dlatego my w ofercie naszego sklepu staraliśmy się zamieścić najlepsze zabawki kreatywne dla chłopców i dziewczynek.

Komplety narzędzi, zestawy małego lekarza czy strażaka, kasy sklepowe, kuchnie i inne przedmioty związane z odgrywaniem rzeczywistych ról będą odpowiednim prezentem dla dzieci około trzeciego roku życia (chociaż frajdę będą przynosić również w kolejnych latach). Jest to czas, kiedy dzieciaki zaczynają odtwarzać zachowania dorosłych, zatem zabawa przedmiotami przypominającymi prawdziwe sprzęty i akcesoria może ich wiele nauczyć. Szczególnie polecamy zatem zestawy do zabawy w dom (na przykład od Wader-Polesie) mini kasy, wózki i artykuły sklepowe oraz zestawy do odgrywania zawodu lekarza, mechanika czy też policjanta (na przykład od Smoby, Bosch czy Askato). Chłopcom z pewnością spodobają się też Nerfy.

Kreatywne zestawy “Zrób to sam” dla chłopców i dziewcząt

Zestawy przedstawione w tej podkategorii zachęcają najmłodszych do spędzenia czasu na kreatywnym tworzeniu własnych zabawek. Przeznaczone dla dziewczynek zestawy Crazy Chic umożliwiają stworzenie własnej biżuterii: bransoletek, naszyjników, wisiorków i wielu innych ozdób. Zestawy plastikowych lub drewnianych koralików w wielu kolorach również wyzwoli pokłady kreatywności w Twoim dziecku, a własnoręcznie wykonana biżuteria przyniesie wiele frajdy. Posiadamy też zestawy do projektowania ubrań dla lalek, produkcji świeczek, mydełek i perfum. Poza tym liczne figurki do pomalowania farbami, odlewy do stempelków, zestawy do scrapbookingu i filcowe robótki.

Dużą część asortymentu stanowią mozaiki do układania, przeznaczone dla chłopców i dziewczynek w wielu grupach wiekowych. Przykładowo, mozaiki Pixel Junior od firmy Quarcetti dostępne są w wersjach z dużymi częściami, odpowiednimi dla maluchów już od 18 miesiąca życia.

Slime

Czymś, co w ostatnim czasie jest uwielbiane zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki, jest slime. W naszym asortymencie znajdziesz zestawy tej masy plastycznej w wielu różnych kolorach, gotowe i do własnego wykonania, a ponieważ dbamy o to, by produkty oferowane w naszym sklepie pochodziły od sprawdzonych producentów, są one w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Sklep zamknięty. Dziękujemy za dotychczasową współpracę.