• Zabawki interaktywne

Producenci prześcigają się w pomysłach, dostarczając coraz to ciekawsze propozycje układanek, robotów czy figurek, które wydają dźwięki, ruszają się i które można zaprogramować. W naszym asortymencie znajdują się zabawki interaktywne dla niemowląt i dzieci nieco starszych, które nie tylko sprawiają mnóstwo radości, ale mają też walory edukacyjne. Z pewnością znajdziesz tu więc coś odpowiedniego zarówno dla niemowlaka, jak i chłopca i dziewczynki w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Zabawki edukacyjne dla niemowląt

Niemowlak dopiero poznaje świat, dlatego należy pamiętać, żeby sprzęt interaktywny nie był dla niego zbyt trudny w obsłudze. Niektórzy producenci oferują akcesoria z kilkoma poziomami zaawansowania, dzięki czemu możemy je zmieniać wraz z rosnącym bobasem. Wśród prezentów dla niemowląt szczególną popularnością cieszy się Raczkujący Miś od firmy Vtech, a także przytulanko-usypianka Wydra i edukacyjny Szczeniaczek-Uczniaczek od Fisher Price. Dobrym wyborem dla najmłodszych chłopców i dziewczynek będą różnego rodzaju pluszowe zwierzaki i lalki, wyposażone w guziki i przyciski, po naciśnięciu których zabawka uczy literek, cyferek i piosenek. Warto zadbać o to, by znajdowało się na niej wiele różnorodnych elementów, wykonanych z różnych materiałów i o odmiennych teksturach. Na zabawce dla półtorarocznego i dwuletniego dziecka przydatne będą też na przykład rzepy i guziki, które przygotują malucha do jego przyszłych obowiązków w przedszkolu.

Zabawki interaktywne dla chłopców i dziewczynek

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór interaktywnych zwierzątek, głownie kotków i piesków, ale też małpek, misiów, jednorożców czy koników. Zwierzątka chodzą, wydają odgłosy i machają ogonkiem. Ciekawym produktem są tu maskotki Fur Balls od TM Toys. Te kolorowe, puchate kulki można wykąpać i uczesać, i dopiero wtedy okazuje się, z jakim zwierzątkiem mamy do czynienia. Dużo frajdy sprawią na pewno figurki postaci z popularnych filmów i kreskówek. One również “mówią” po naciśnięciu guzika, a Twoje dziecko w wypowiadanych kwestiach może rozpoznać znane mu z bajki cytaty.

Zabawki interaktywne dla dziewczynek i chłopców to też różnego rodzaju edukacyjne roboty do zaprogramowania. Ze względu na stopień zaawansowania przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym. Ich walory edukacyjne są nieprzecenione. Roboty od firmy Clementoni czy Madej z pewnością sprawią dużo radości dzieciakom o zainteresowaniach technicznych i informatycznych.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Sklep zamknięty. Dziękujemy za dotychczasową współpracę.