• Figurki do zabawy dla dzieci

Nie tylko pobudzają wyobraźnię, ale też dają dużo satysfakcji ze zbierania ich i stałego powiększania swojej kolekcji. Zwierzątka Schleich, lalki, superbohaterowie, postacie z bajek i kreskówek - w naszym sklepie figurki do zabawy dla dzieci dostępne są w bogatym asortymencie.

Obecnie bardzo popularne wśród najmłodszych są figurki-niespodzianki. Przykładowo, zabawki z serii Treasure X czy Capsule Chix polegają na tym, że do momentu otwarcia opakowania nie wiemy, jaki model lalki bądź postaci nam się przytrafi. Dzieciaki czerpią frajdę z kolekcjonowania kolejnych elementów serii, a producenci co i rusz wypuszczają nowe modele.

Jeśli poszukujesz prezentu dla nieco młodszego dziecka, sprawdź, co do zaoferowania ma firma Playmobil. Zestawy o dużych częściach są bezpieczne nawet dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.

Postaci z bajek i filmów

Dla wszystkich małych fanów bajek i kreskówek przygotowaliśmy szeroką ofertę figurek postaci z Psiego Patrolu, Świnki Peppy Maszy i Niedźwiedzia, My Little Pony, Ben 10, czy Strażaka Sama. Nie zabraknie też statuetek postaci z najpopularniejszych produkcji filmowych: “Toy Story”, “Gdzie jest Nemo?” i “Gdzie jest Dory?”. Kolekcjonowanie żółwi Ninja, superbohaterów z serii “Avengers” i wielu innych znanych i lubianych postaci pozwoli Twojemu dziecku na odtworzenie wydarzeń z ulubionego filmu we własnym pokoju. Dodatkowym plusem jest to, że niejednokrotnie są one interaktywne - świecą się na różne kolory i wydają odgłosy, które tylko uatrakcyjniają zabawę.

Figurki Schleich

Te figurki zwierząt osiągnęły popularność dzięki wysokiej staranności wykonania. Szeroką ofertę zabawek firmy Schleich stanowią statuetki koni o różnych rasach i umaszczeniach, ale w ofercie znajduje się też wiele innych zwierząt domowych i egzotycznych - psów, kotów, krów, słoni, żyraf, tygrysów, niedźwiedzi i wielu, wielu innych. Poza zwierzątkami Schleich oferuje też wysokiej jakości zabawki-dinozaury. Ze względu na pracę włożoną w dokładne odwzorowanie wyglądu zwierząt, produkty firmy Schleich mają wielu wielbicieli, nie tylko tych najmłodszych, ale też dorosłych.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Sklep zamknięty. Dziękujemy za dotychczasową współpracę.