Asortyment naszego sklepu wzbogaciły właśnie globusy z aplikacją od Dante.

Globus z mapą polityczną i fizyczną z dodatkowymi funkcjami, które daje użycie darmowej aplikacji na telefony. Poznaj świat AR – Augmented Reality, czyli rzeczywistości rozszerzonej.

Do każdego globusa Alaysky dołączona jest darmowa aplikacja edukacyjna na telefon, z interfejsem w języku polskim. Aplikacja ta daje możliwość skanowania konkretnych obszarów na naszym globusie i oglądania różnych gatunków zwierząt w danych zakątkach świata widzianych na globusie. Przedstawiane jest to w formie animacji i głosowych ciekawostek. Aplikacja umożliwia też poznanie faktów o różnych miejscach na Ziemi.

Aplikacja do globusów Alaysky zawiera kilka modułów pozwalających przykładowo na poznanie flory i fauny, krajów, zwierząt lub nawet przestrzeni kosmicznej.

Co ważne, te globusy nie wymagają podłączenia do prądu. Dzięki temu na pewno świetnie sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale także w szkole czy na innych zajęciach, gdzie nauczyciel będzie mógł je ustawić w dowolnym miejscu.

Edukacyjne globusy od Dante zawierają mapę fizyczną, która widoczna jest gołym okiem, a większe modele mają dodatkowo trójwymiarowe wypukłości. Modele o średnicy 25 i 32 cm posiadają dwie mapy - polityczną i fizyczną. Po włączeniu światła LED w dolnej części podstawki, na globusie pojawiają się granice państw.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo 3 rodzaje globusów edukacyjnych:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Globus Dante